Algemene kinesitherapie en revalidatie
Wie helpen we?
In onze praktijk bieden we gespecialiseerde kinesitherapeutische begeleiding voor kinderen, jongeren, vrouwen en mannen,
met een bijzondere focus op drie domeinen:
-
zwangerschap
-
pelvische reëducatie
-
respiratoire kinesitherapie bij baby's en peuters.
We zijn er zowel preventief als bij klachten. Of je je lichaam wilt voorbereiden, ondersteuning zoekt tijdens een bepaalde levensfase of gericht wilt werken aan herstel: we luisteren naar jouw verhaal en stemmen de begeleiding af op wat jij nodig hebt.
1. Zwangerschap & herstel
Van zwangerschapswens tot herstel na de bevalling.
We begeleiden je voor, tijdens en na je zwangerschap. Van preventieve voorbereiding en begeleiding tijdens de zwangerschap tot voorbereiding op de bevalling en een doordacht herstel nadien.
Ook wanneer je bevalling al een hele tijd achter je ligt, ben je welkom met klachten die ontstaan zijn tijdens of na je zwangerschap of bevalling.
2. Pelvische reëducatie
Gespecialiseerde bekkenbodemzorg voor elke levensfase.
Pelvische reëducatie is er niet alleen voor vrouwen na een zwangerschap. We begeleiden kinderen, jongeren, vrouwen én mannen met klachten die verband houden met de bekkenbodem, blaas, darmen of het kleine bekken.
Ook zonder uitgesproken klachten kan preventie, educatie en het leren kennen en correct gebruiken van de bekkenbodem zinvol zijn.
3. Respiratoire kinesitherapie
Zachte ademhalingsondersteuning voor baby's en peuters bij respiratoire klachten.
We combineren steeds manuele technieken met oefentherapie om je individueel te begeleiden tijdens je herstel.
Myofasciale technieken (zoals triggerpuntbehandelingen en dry needling) worden toegepast op klachten waarvan onze spieren de oorzaak zijn.
We hebben een goed uitgeruste oefenzaal met o.a. een loopband, fiets en oefenmateriaal die we regelmatig kritisch vernieuwen.

